Na úvod » Levenhuk » Mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD Digital
Mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD je navržen ke studování neprůhledných objektů. Je vhodný pro práci se šperky, deskami s elektronikou, nerosty, mincemi a řezy kovem. Tento mikroskop je také vhodný pro použití doma, například pro studování hmyzu a rostlin. Mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD je vybaven LCD displejem, který snižuje námahu pro oči při delším pozorování, protože sledovat displej je pohodlnější než hledět do okuláru standardního mikroskopu.
Obraz snímá fotoaparát s rozlišením 5 MPx. Fotoaparát poskytuje zvětšení 10–300x a s dalším přiblížením lze pozorovat objekty při zvětšení až 1200x. Barevný a podrobný snímek se přenáší na zabudovanou LCD obrazovku. Integrovaný fotoaparát umožňuje pořizovat snímky a videa. Ovládací tlačítka se nacházejí přímo pod displejem. Pomocí těchto tlačítek lze ovládat kvalitu fotografií a videa, zapnout nebo vypnout časosběrný režim, zvolit režim kruhového videa a nastavit datum a čas.
Tento mikroskop je samostatný a nevyžaduje připojení k externím zařízením. K ukládání fotografií a videí je nutné použít paměťovou kartu (v prodeji samostatně). Mikroskop lze připojit k externímu monitoru, k televizi nebo k počítači. Sada obsahuje všechny potřebné kabely a software.
Poznámka: software nainstalovaný v počítači umožňuje provádět měření objektů (délka, průměr, poloměr, úhel). Tento software také umožňuje do snímků zachycených mikroskopem přidat obrázky a text.
Osvětlovací systém mikroskopu obsahuje 8 jasných LED diod s nastavitelným jasem. Mikroskop obsahuje zabudovaný polarizační filtr, který snižuje parazitní odlesky při studování lesklých kovů.
Mikroskop je napájen síťovým zdrojem a integrovanou baterií umožňující až tři hodiny nepřetržité práce s mikroskopem.
Aby program PortableCapture Plus (i jeho jiné verze) pracoval správně, instalovanou aplikaci spusťte až poté, co mikroskop připojíte k PC a připravíte k pozorování.
Digitální mikroskop Levenhuk DTX 700 LCD není kompatibilní s externími digitálními fotoaparáty ani kamerami.
Mějte na paměti, že síťové napětí ve většině evropských zemí je 220–240 V, zatímco v USA a v Kanadě je to 110 V. Správné síťové napětí naleznete v tabulce technických parametrů. Bez použití měniče se nikdy nepokoušejte připojit zařízení dimenzované na napětí 220 V do zásuvky poskytující napětí 110 V a opačně.